Co nabízíme

Pro společnosti

Specializujeme se na obsazování talentovaných IT expertů jak na zaměstnanecké, tak kontraktorské pozice. IT dobře rozumíme a víme přesně, co jednotlivé projekty potřebují. Nehledáme pouze technologické znalosti. Klademe důraz i na další oblasti tak, abychom dosáhli ideální shody mezi osobností IT specialisty a prací, kterou bude vykonávat. Proto od vás chceme informace o projektech, které jiní nezjišťují. Nejvyšším oceněním pro nás je, když nás doporučíte svým známým a obchodním partnerům.

Pro uchazeče

Našimi klienty jsou nejzajímavější společnosti v ČR, od startupů až po velké banky a telco operátory. Hledáme IT posily pro jejich projekty, a to jak zaměstnance, tak kontraktory. Prostředí našich klientů dobře známe. Víme, co na jejich projektech funguje skvěle a co by mohlo fungovat lépe. Pečlivě si vybíráme, které pozice a projekty budeme obsazovat. Otevřeně s vámi diskutujeme a nesnažíme se přikrášlovat skutečnost. Naším cílem je, aby pro vás bylo nové místo anebo projekt inspirující zkušeností. Jen tak budete spokojeni vy i my.

Otevřené pozice

Proč s námi

ZJISTĚTE PODROBNĚ, CO DOKÁŽEME NABÍDNOUT

ŽIJEME INSPIRATIVNÍ PRACÍ S INSPIRATIVNÍMI LIDMI

Jsme nadšeni, když se nám daří nalézt nejlepší možnou kombinaci talentu a náročných pracovních úkolů.

Protože jedině tak nám dává naše práce smysl.

Mário
Konzultant / Partner
Konzultant, manager a interim manager pro téměř vše, co souvisí s IT. Mário si ve své odborné praxi prošel mnohými pozicemi a projekty. Vyvíjel a analyzoval software, vedl projekty a programy, optimalizoval procesy dodávek IT projektů a podílel se na transformaci organizací. To vše zejména pro společnosti z finančnictví, pojišťovnictví, telekomunikací a IT.
LinkedIn
Martin
Konzultant / Partner
Martin se již 20 let profesionálně pouští s nadšením do jakékoliv práce, která ho zaujme a neodchází, dokud není spokojen s výsledkem. Po zásadním životním rozhodnutí nebýt vojenský pilot se dal na dráhu IT. Od roku 2007 vedl a dodával IT projekty pro korporace z finanční a telekomunikační sféry v Čechách, na Slovensku, Maďarsku a Rakousku.

LinkedIn
Otevřené pozice
9
Zákazníci
7
Projekty
25
Specialisti
1238

Reference

Kontakt

Hybernská 1109/24, Praha 1 - 110 00, Česká republika
+420 724 590 189

02044307
DIČ CZ02044307
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 214875

Bankovní spojení
CZK 133022 / 5500
IBAN CZ53 5500 0000 0000 0013 3022
BIC (SWIFT) RZBCCZPP